Benji B

Uplynul téměř rok a Red Bull Music Academy Night se vrací do pražského Crossu. Loni v březnu holešovický kulturní kotel poctil návštěvou Zed Bias, letos to bude DJ a moderátor BBC Radio1 Xtra, Benji B (UK). Kromě něj zahraje v sobotu 2. března v Crossu špička české i slovenské současné elektronické scény.

Projekt Red Bull Music Academy slaví letos své 15té narozeniny. O její historii, vývoji i budoucnosti si budeme v prostoru kavárny klubu Cross povídat s členem mezinárodního teamu Red Bull Music Academy a zároveň Djem a moderátorem BBC Radio1 Benjim B.

O tom, co akademie je, jak se na ni dostat a co se v ní můžete naučit se zeptáme ex-participanta Stratasoula ze Slovenska, který nám pustí i pár songů ze svého nového alba.

Vstup na diskuzi je zdarma a v kavárně klubu Cross nás najdete od 20.00 hod.

FACEBOOK EVENT

Program Red Bull Music Academy Night & Session

 

20:00- 21:00 Red Bull Music Academy Session with Benji B – kavárna klubu Cross
21:00 - 23:00 Subject Lost & Abu
23:00 - 01:00 Stratasoul
01:00 - 03:00 Benji B
03:00 - 05:00 Dzunyja
05:00 - 07:00 INK Midget

Vstupné na Red Bull Music Academy Night Special je do 21:00hod 80 Kč, po 21.00 hod pak stále příjemných 120 Kč.

 

Benjamin Benstead aka Benji B pochází z Londýna a coby DJ se publiku představuje již přes 15 let. Od založení v roce 2002 je také moderátorem kanálu BBC Radio1Xtra. Momentálně na britském Radiu 1 okupuje noční slot ze středy na čtvrtek, kde byla dříve ke slyšení Mary Anne Hobbs. Od roku 2005 je součástí týmu Red Bull Music Academy. Pravidelně také organizuje klubovou noc Deviation, na které se mimo jiné poprvé v Evropě představili Flying Lotus a Dam Funk.

V jeho elektronických setech kombinuje hip hop, soul ale i Detroit techno či dubstep. Pokud hledáte čerstvý vítr v elektronické hudbě, Benji B je tím pravým průvodcem na vaší cestě. Coby pravý hledač a trendsetter, nepřestává vyhledávat nové a zajímavé formy taneční hudby a svoje současné objevy vám představí ve vydatném dvouhodinovém setu.

Hlavní stage dále nabídne Abu a Subject Lost coby DJ duo a slovenskou reprezentaci ve složení Stratasoul, Džunyja a INK Midget. Druhá stage se ponese v house/deep house náladě a postarají se o ni zkušení veteráni M&gors a Quadrant Sound.

Red Bull Music Academy letos slaví jubilejní 15. ročník. Vybraní muzikanti, DJs, zpěváci, MCs, orchestrální skladatelé nebo digitální beatmakeři se od 28. dubna do 31. května sejdou na vysněném workshopu v New York City, jenž nabízí celou škálu skvělých příležitostí. V energií nabitém hlavním městě zábavy spolu budou tvořit, jamovat, poslouchat přednášky hudebních veličin a po večerech hrát ve vyhlášených newyorských klubech!

Více o Red Bull Music Academy


Komentáře

    Přidat komentář

    Všechna pole jsou povinná
    Pouze 2000 znaků jsou povoleny pro vstup :
    Opište slovo vlevo, potom klikněte na tlačítko "Odeslat komentář":

    Článek Detaily