Klaus Thymann

Dvacátý výroční módní bulletin je poprvé vyhrazen pouze pánům. Videa Klause Thymanna, podmanivá reklama na vůni a kolekce značky ISAORA. Dámy smí však šmírovat, neb to stojí za to! Různé typy mužů v odlišných prostředích, ale se stejně vysokou dávkou sexappealu.

 

PÁNSKÁ VOLENKA

Studené prostředí a oblečení co zahřeje. Oboje výborně na Islandu zachytil fotograf a režisér Klaus Thymann pro časopis i-D.

Klaus Thymann podruhé a jeho sestřih sportovních i módních výkonů.

Extrémě vyrovnaný a neohrožený druh muže v podání Erica Bana v reklamě na pánský parfém od Bulgari.

Pánská módní značka ISAORA představuje svoji kolekci ve videu Triptych.

 

 

AKCE

ARTcast Art Exhibition / 2. 3. - 2. 4. 2013
První výstava umělecké CZ/SK komunity ARTcast. Fotografie, fotomanipulace, digital art, grafika a další. Čajovna Zámocká 18, Bratislava.

Továrna Novesta - Impossible is possible / 5. 3. 2013
Výstava polaroidů, které vznikly na mezinárodním workshopu v Partizánském na Slovensku. Zachycuje industriální prostředí firmy Novesta. Galerie Polagraph, Husinecká 948/14, Praha.

Přednáškový cyklus 3x20 / 5. 3. 2013
Každé první pondělí v měsíci se na pražské VŠUP uskuteční přednáška s osobnostmi ze dvou ateliérů a jedním teoretikem. Tentokrát Architektura II Ivan Kroupa, Visual arts Milena Dopitová a Dějiny umění a estetika Kaliopi Chamonikolasová. VŠUP, Praha.

Check Czech Fashion Show 2013 / 7. 3. 2012
Přehlídka na které svou tvorbu představí tito mladí návrháři: Denisa Dovalová, Monika Vaverová, Michaela Čapková, Vendula Niklová, Petra Ptáčková, Kristina Synek by Zajaty. Galerie NTK, Technická 6, Praha.

Bleší trh pro Keňu / 9. 3. 2013
Bleší trh a přednáška o Keni a tamních sirotčincích. Celý výtěžek půjde na podporu keňského sirotčince v Kisumu. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína, Orlické nábřeží 356, Hradec Králové.

 

TIP

Ne vždy je vše takové, jak na první pohled vypadá. Zákulisí fotografie Klause Thymanna a několik hodin práce Joshe Kitneyho.


Komentáře

    Přidat komentář

    Všechna pole jsou povinná
    Pouze 2000 znaků jsou povoleny pro vstup :
    Opište slovo vlevo, potom klikněte na tlačítko "Odeslat komentář":

    Článek Detaily